تبلیغات
دست نوشته های یک دانشجوی دکتری - آخرین برگ های دفتر 90
 

آخرین برگ های دفتر 90

نوشته شده توسط :زری
شنبه 27 اسفند 1390-10:38 ب.ظ

یک سال دیگه هم گذشت. داریم آخرین برگهاش رو ورق می زنیم. قطعا این سال برای همه پر بوده از روزهای رنگارنگ. یک روز سفید، یک روز سبز، یک روز آبی و... و شاید هم یک روز سیاه. آرزو می کنم سال جدید برای همه فقط رنگهای دلنشین و روشن داشته باشه. اما حالا که امسال داره تموم میشه، بهتره توی همین فرصت کمی که باقی مونده برگردیم یه نگاهی بندازیم به روزهایی که گذروندیم و به کارهایی که کردیم. لازم نیست زیاد به فرصتهایی که از دست دادیم فکر کنیم و حسرت بخوریم. اما خوبه که این یکی دو روز رو فکر کنیم ببینیم کدوم گوشه ای، دلی رو شکستیم. من فکر میکنم بدترین گناه دل شکستن باشه. گناهی که میدونم و بارها دیدم که خیلی زود تقاصش داده میشه. پس دقت کنیم. ببینیم اگه توی کارهای امسالمون سهمی داشته، همین روزها پاکش کنیم. هرچه زودتر بهتر.

امشب برام پیامی اومد:


اسفند رو به پایان است،

وقت کوچ کردن به فروردین،

وقت بخشش، بخشیدن و جلا دادن دل،

پس مرا ببخش،

اگر با نگاهی یا صدایی یا زبانی بر دلت ترکی انداخته ام....


اما آیا واقعا خدای نکرده دوستی هست که اگر این پیام رو براش بفرستیم با سردی بهش نگاه کنه و ته دلش بگه "نمی بخشم"؟ امیدوارم نباشه.


پی نوشت1: پیشاپیش رسیدن سال نو رو به همه شما دوستان عزیزی که در ظول این سال و سال گذشته همیشه همراهان خوبی برام بودید تبریک میگم و براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

پی نوشت2: از دوستان گلم بابت همکاری در پست قبل بی نهایت ممنون. واقعا جملات زیبا و با ارزشی بودند و من واقعا لذت بردم.


درباره وبلاگ:آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:
The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox